Príbehy

Je nás veľa a každý je iný. Pozri sa na príbehy niektorých z nás a zisti, že McDonald's má čo ponúknuť skutočne každému. Bez predsudkov a s otvorenými dverami.

 • Libor

  Peter

  brigádník

  Užívam si voľnosť

  Študujem na strednej škole a ako každý teenager mám množstvo koníčkov. Medzi tie najväčšie patrí box, miešanie koktejlov a môj kocúr, ktorý mi často „pomáha“ s učením. .. viac

  Keď k tomu pripočítam ešte svojich kamarátov, času nie je moc. Preto som rád, že si v McDonald's môžem plánovať zmeny dopredu a viem, čo ma kedy čaká. Robím na servise alebo na drive, najčastejšie cez víkendy, keď je veľa hostí. Je tu sranda, sme super tím a ja som rád, že môžem byť jeho súčasťou.

  Peter

  brigádník

 • Boženka

  Boženka

  prevádzková pracovníčka

  Baví ma práca s čistou hlavou

  Som už pár rokov na dôchodku, ale aj keď mám rada svoj pokoj, chcela som ešte aktívne využívať voľný čas. Preto som začala pracovať v McDonald's a spätne môžem povedať, že to bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí. .. viac

  Máme skvelý kolektív, v ktorom nevnímam žiadne generačné rozdiely a cítim sa tu skutočne príjemne. Do práce chodím pešo a na starosti mám hlavne upratovanie reštaurácie a celkový poriadok. Fajn je, že mi ostáva stále dosť času aj na moje koníčky a 4 vnúčatá.

  Boženka

  prevádzková pracovníčka

 • Iveta

  Iveta

  baristka

  Doprajem si čas na rodinu

  Keď môj syn chodil do škôlky potrebovala som prácu na skrátený úväzok v dopoludňajších hodinách. McDonald's mi umožnil plno sa venovať rodine a aj popritom mať super prácu, ktorá ma baví a naplňuje. .. viac

  Len čo ráno odprevadím syna do školy, vrhám sa s chuťou za pult McCafé, kde pripravujem kávu a venujem sa hosťom. Zmena mi utečie ako voda a po práci už môj čas patrí zase synovi. Veľmi rád pláva a bazén je preto miesto, kde si spolu užívame najčastejšie.

  Iveta

  baristka

 • Wadži

  Wadži

  IT Coordinator

  Páči sa mi férový prístup

  V McDonald's som začínala ešte popri štúdiu na vysokej škole ako brigádnička. .. viac

  Od začiatku som sa tu cítila veľmi dobre a našla som si medzi kolegami skutočných kamarátov, s ktorými sa stretávam dodnes. Sranda bola, keď stále dookola komolili moje krstné meno, ale nakoniec nás to vlastne ešte viac zblížilo. Teraz robím na centrále a mám to šťastie, že práca je zároveň mojím koníčkom.

  Wadži

  IT Coordinator

 • Martin

  Martin

  Floor Manager

  Som vďačný za príležitosť

  V McDonald's som začal úplne bez praxe ešte popri škole a dnes som tu už 10 rokov. Dostal som príležitosť na sebe pracovať a postupne som sa vypracoval až na pozíciu Floor Managera. .. viac

  Môj bežný pracovný deň začína veľmi skoro ráno, kedy ma preberie až prvá kávička. Mám nastarosti, aby prevádzka fungovala, ako má, robím rozpis zmien kolegov a mám kľúče od reštaurácie, ktorú odomykám pre hostí. Po práci v svojej roli lídra pokračujem, ale to už ako kapitán na futbalovom ihrisku.

  Martin

  Floor Manager

 • Fanda

  Marek

  Obsluha drive

  Teším sa do práce

  Ako telesne postihnutý som hľadal prácu, ktorá ma bude baviť a kde môj hendikep nebude prekážkou. McDonald's sa ukázal ako správna voľba. Do práce jazdím vlastným autom a len čo zaparkujem, kolegovia mi pomôžu na vozík. .. viac

  Mojim kráľovstvom je drive, kde prijímam objednávky a platby. Do práce sa vždy teším a cítim sa tu ako dôležitý článok tímu. Ešte viac sa ale teším domov za svojou ženou a milovanou dcérkou.

  Marek

  Obsluha drive

Zaujali ťa príbehy našich zamestnancov?
Príď to vyskúšať na vlastnej koži.Stačí, keď si nájdeš voľné miesto v blízkosti tvojho bydliska a my sa s tebou veľmi radi stretneme na pohovore.

Pridaj sa k nám