Crew

Crew alebo skúseným zamestnancom sa môžete stať niekoľko mesiacov po absolvovaní úvodného tréningu, aby ste na prácu v prevádzke boli dobre pripravení. Vaša práca rozhodne nebude jednotvárna. Ak ste komunikatívny typ a chcete sa naučiť technické veci, ktoré sú v pozadí každej reštaurácie, je to práca presne pre vás. 

Čo vás ako crew čaká:

  • V kuchyni sa naučíte obsluhovať celý rad strojov, zariadení a techniky, ako spracovávať jednotlivé objednávky, napr. mäso na grile. Stanovíšť, ktoré sa v kuchyni naučíte obsluhovať, je viac: toaster, garnýr, šaláty, hranolčeky a fritéza. 
  • Práca v tíme, pretože všetko musí prebiehať v perfektnej súhre. Svoju schopnosť tímovej práce na tejto pozícii rozhodne využijete a rozviniete ďalej. 
  • Práca s pokladňou pri obsluhe zákazníkov, kde si precvičíte komunikačné schopnosti, pohotové reakcie a perfektný zákaznícky servis.
  • Pri práci na servise dostanete svoju vlastnú doplnkovú úlohu, ktorú si budete strážiť počas celej zmeny, môže to byť napríklad dohľad nad perfektne čistou podlahou, utieranie výdajného pultu alebo kontrola čerstvosti potravín v chladničkách. 

Každý crew v McDonald’s vie, že keď predvedie potrebné schopnosti, má možnosť sa posunúť na pozíciu crew trénera. A to platí aj pre vás. Na začiatku dostanete akčný plán, ktorý obsahuje zoznam cieľov, a ak sa vám ho podarí naplniť, môžete sa stať crew trénerom/-kou.


Ukázať voľné miesta