Dáme ti dôvod pracovať v Mekáči

Prinášame ti viac ako jeden dôvod, prečo k nám nastúpiť na prácu alebo brigádu. Nechaj sa inšpirovať reálnymi príbehmiskúsenosťami.

Flexibilita pre každého

Flexibilita pre nás nie je len slovo, ale fakt, ktorý skutočne žijeme.
Môj tím je naozaj rôznorodý – od študentov, cez stálice v hlavnom pracovnom pomere, až po mamičky a oteckov na rodičovskej – a napriek tomu nám to krásne funguje. Veľká vďaka patrí McDonald´s, ktorý ponúka všetky typy úväzkov. Umožňuje mi tak flexibilne plánovať zmeny a všetci sú spokojní.
Terka Vedúca reštaurácie Chceš tiež naplánovať zmeny?

Je to ako druhá rodina

Spoznal som tu veľa kamarátov a našiel som si tu aj dievča.
V Mekáči stretneš proste veľa skvelých ľudí, je tu priateľská atmosféra. Tykáme si bez ohľadu na vek a pozíciu. Dokonca aj šéfovia sú ústretoví a dá sa s nimi dohodnúť. Práca nás dosť stmelila, a tak sa radi schádzame aj vo svojom voľnom čase.
Tadeáš Shift Manager Spoznaj taktiež super ľudí!

Ideálna prvá brigáda

Nastúpila som už v 16 rokoch s kamarátkou. A bála som sa zbytočne...
Ísť prvýkrát na brigádu je tak trošku strašiak. Všetky tie papiere a nové situácie ma desili. Bála som sa, že nebudem stíhať školu. Ale v Mekáči mi so všetkým poradili a zmeny mi plánovali podľa mojich možností. Kolegovia boli pri zaúčaní trpezliví a milí. Aj vďaka nim som tu už dva roky a môžem zaúčať ďalších nováčikov, napríklad teba?!
Anička Barista Master Vyskúšaj to tiež!

Kariéra?
Prečo nie?

Väčšina ľudí si myslí, že Mekáč je len o brigádach. Som dôkaz, že sa mýlia...
Pôvodne som si išiel len privyrobiť. Práca mi ale išla od ruky a tak som rýchlo začal napredovať. Nové pozície prinášali nové výzvy aj skúsenosti. Teraz sa zameriavam predovšetkým na starostlivosť o zamestnancov, ale aj o našich zákazníkov. Som vďačný za príležitosť, ktorú som tu dostal. V Mekáči je jednoducho všetko možné!
Dano Vedúci zmeny Začni tiež svoju kariéru

Privyrábam si.
5 minút od domu

Stabilná práca aj v mojom veku. Oceňujem pohodlie a Mekáč mi ho dáva.
Rodina mi hovorila, že to je len pre mladých. Musím síce potvrdiť, že zvyšujem vekový priemer :), ale nikdy to nebolo prekážkou. V Mekáči je vítaný každý, kto má chuť pracovať. Zmeny si plánujem podľa svojich potrieb a možností. A bonusom je, že mi cesta do práce zaberie len pár minút.
Michal Lobby zamestnanec Chcete prácu blízko domu?

Na túto výplatu sa budeš tešiť!

Chcel som sa osamostatniť. A kamoši mi poradili prácu v Mekáči...
Prekvapilo ma to, ale naozaj platia lepšie ako konkurencia. Nechcel som byť stále závislý na rodičoch. Sú veci, ktoré práve nutne nepotrebuješ, ale proste ich chceš. :) A na tie si rád zarobím sám. Aj keď z prvej výplaty som si kúpil vlastne prakticky vodičák. A čo si zaobstaráš z prvej výplaty ty?
Ján Vedúci zmeny Poď si po výplatu tiež
Prispôsobiť nastavenia Cookies