Dáme ti dôvod pracovať v Mekáči

Flexibilita pre každého

Flexibilita pre nás nie je len slovo, ale fakt, ktorý skutočne žijeme.
Môj tím je naozaj rôznorodý – od študentov, cez stálice v hlavnom pracovnom pomere, až po mamičky a oteckov na rodičovskej – a napriek tomu nám to krásne funguje. Veľká vďaka patrí McDonald´s, ktorý ponúka všetky typy úväzkov. Umožňuje mi tak flexibilne plánovať zmeny a všetci sú spokojní.
Terka Vedúca reštaurácie Chceš tiež naplánovať zmeny?

Je to ako druhá rodina

Spoznal som tu veľa kamarátov a našiel som si tu aj dievča.
V Mekáči stretneš proste veľa skvelých ľudí, je tu priateľská atmosféra. Tykáme si bez ohľadu na vek a pozíciu. Dokonca aj šéfovia sú ústretoví a dá sa s nimi dohodnúť. Práca nás dosť stmelila, a tak sa radi schádzame aj vo svojom voľnom čase.
Tadeáš Shift Manager Spoznaj taktiež super ľudí!

Ideálna prvá brigáda

Nastúpila som už v 16 rokoch s kamarátkou. A bála som sa zbytočne...
Ísť prvýkrát na brigádu je tak trošku strašiak. Všetky tie papiere a nové situácie ma desili. Bála som sa, že nebudem stíhať školu. Ale v Mekáči mi so všetkým poradili a zmeny mi plánovali podľa mojich možností. Kolegovia boli pri zaúčaní trpezliví a milí. Aj vďaka nim som tu už dva roky a môžem zaúčať ďalších nováčikov, napríklad teba?!
Anička Barista Master Vyskúšaj to tiež!

Kariéra?
Prečo nie?

Väčšina ľudí si myslí, že Mekáč je len o brigádach. Som dôkaz, že sa mýlia...
Pôvodne som si išiel len privyrobiť. Práca mi ale išla od ruky a tak som rýchlo začal napredovať. Nové pozície prinášali nové výzvy aj skúsenosti. Teraz sa zameriavam predovšetkým na starostlivosť o zamestnancov, ale aj o našich zákazníkov. Som vďačný za príležitosť, ktorú som tu dostal. V Mekáči je jednoducho všetko možné!
Dano Vedúci zmeny Začni tiež svoju kariéru

Privyrábam si.
5 minút od domu

Stabilná práca aj v mojom veku. Oceňujem pohodlie a Mekáč mi ho dáva.
Rodina mi hovorila, že to je len pre mladých. Musím síce potvrdiť, že zvyšujem vekový priemer :), ale nikdy to nebolo prekážkou. V Mekáči je vítaný každý, kto má chuť pracovať. Zmeny si plánujem podľa svojich potrieb a možností. A bonusom je, že mi cesta do práce zaberie len pár minút.
Michal Lobby zamestnanec Chcete prácu blízko domu?

Na túto výplatu sa budeš tešiť!

Chcel som sa osamostatniť. A kamoši mi poradili prácu v Mekáči...
Prekvapilo ma to, ale naozaj platia lepšie ako konkurencia. Nechcel som byť stále závislý na rodičoch. Sú veci, ktoré práve nutne nepotrebuješ, ale proste ich chceš. :) A na tie si rád zarobím sám. Aj keď z prvej výplaty som si kúpil vlastne prakticky vodičák. A čo si zaobstaráš z prvej výplaty ty?
Ján Vedúci zmeny Poď si po výplatu tiež